DVD Filmy
Velkej biják - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Velkej biják

Velkej biják Původní název: Epic Movie
Hrají: Adam Campbell, Jennifer Coolidge, Kal Penn
Režie: Jason Friedberg
Žánr: Komedie
FilmyX.cz záznam: Velkej biják
Diskuse: Co na film říkáte?

VAŠE OBLÍBENÉ POSTAVY Z TĚCH NEJVĚTŠÍCH HOLLYWOODSKÝCH TRHÁKŮ SE VRACÍ V ŠÍLENÉ PARODICKÉ KOMEDII EPICKÝCH ROZMĚRŮ. KDYŽ SE ČTYŘI PROBLÉMOVÍ SIROTCI (ZE ČTYŘ RŮZNÝCH FILMŮ) OCITNOU V PASTI BIZARNÍ TOVÁRNY NA ČOKOLÁDU, PRONIKAJÍ ZDE DO MAGICKÉHO SVĚTA FALEŠNÉHO SNĚHU A SKUTEČNÝCH KOUZEL. ALE ABY PŘEŽILI, MUSÍ SPOJIT SVÉ SÍLY S PIRÁTY, ČARODĚJI A DOKONCE I S MOUDRÝM, ALE TROCHU NADRŽENÝM LVEM. JEN TAK TOTIŽ MŮŽOU PŘEMOCI ZLOU BÍLOU ČARODĚJNICI! VELKEJ BIJÁK JE VAŠE ZLATÁ VSTUPENKA K NEKONEČNÉMU SMÍCHU A VELKOLEPÉ ZÁBAVĚ!


DVD filmy - Dvd Larva Dobrodružství Antje A Jejích Přátel 2 Maharal Everest trek Šumná města | 3. - - SČ JČ ZČ Vinci Bondovy dívky jsou věčné Šťastné a veselé FilmX Sokyně Vražda V Mém Domě

Diskuse o DVD filmu Velkej biják

Co byste k filmu Velkej biják řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

anonym01.07.2008 17:43
je to největší trapárna kterou sem kdy viděla

Keta (16)23.02.2008 13:39
Adovi není 11 je mu 9let

Adamek (11)23.02.2008 13:38
hustej film

Verča (11)23.02.2008 13:37
Je to hustý!

Kellynka (15)23.01.2008 14:58
good film muckujuuDVD film Velkej biják | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.