DVD Filmy
Veřejný nepřítel č.1 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Veřejný nepřítel č.1

Veřejný nepřítel č.1 Původní název: L`instinct de mort
Hrají: Roy Dupuis, Gerard Depardieu, Célie De France, Vincent Cassel
Režie: Jean-Francois Richet
FilmyX.cz záznam: Veřejný nepřítel č. 1
Diskuse: Co na film říkáte?

Jacques Mesrine, největší francouzský gangster všech dob, byl ve své vlasti známější než jakákoliv celebrita. Jeho avantýry byly neskutečně lehkomyslné, neuvěřitelně drzé a jeho úmysly absolutně nepředvídatelné. Na každou novou fušku se pomocí plastických operací a nejrůznějších masek měnil k nepoznání, a proto byl přezdíván mužem tisíce tváří. Národ ho uctíval, ženy ho zbožňovaly a pro stát byl nepřítelem číslo jedna. Jeho odvážné skutky, nesčetné útěky z vězení, milostné románky, nad nimiž zůstával rozum stát, jeho bájná dobrodružství, obrovský cynismus a výsměch policii, z toho všeho vznikl pro Francouze skutečný národní epos. Epos o člověku, , který byl skutečným hrdinou nebo antihrdinou.
DVD filmy - Quo vadis 3 Quo vadis 2 Cranford: kolekce (5DVD) Tropická horečka Přineste mi hlavu Alfreda Garcii Paranoid park Padlí andělé Náš vůdce Erik Viking Čtyři lvi

Diskuse o DVD filmu Veřejný nepřítel č.1

Co byste k filmu Veřejný nepřítel č.1 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Veřejný nepřítel č.1 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti