DVD Filmy
Veselé Vánoce, Santa Clausi - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Veselé Vánoce, Santa Clausi

Veselé Vánoce, Santa Clausi Původní název: Call me Claus
Hrají: Victor Garber, Whoopi Goldberg, Nigel Hawthorne, Brian Stokes Mitchell
Režie: Peter Werner
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

SANTA CLAUS jde do důchodu ... A o VÁNOCÍCH bude nadělovat potrhlá ženská! Lucy je potrhlá impulzivní podnikatelka, která má na starosti pronájem SANTA CLAUSE. Nigel Hawthorne hraje opravdového SANTA CLAUSE, který po 200 letech končí svou smlouvu, přesvědčuje Lucy, že právě ona je tou nejlepší kandidátkou pro jeho práci ... Legrační pohled na opravdový ruch vánočního času. VESELÉ VÁNOCE SANTA CLAUSI je veselý příběh, ve kterém hrají držitelka Oscara Vhoopi Goldberg a Nigel Hawthorne jako SANTA CLAUS.


DVD filmy - Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem Paměti mystika Asterix a Vikingové

Diskuse o DVD filmu Veselé Vánoce, Santa Clausi

Co byste k filmu Veselé Vánoce, Santa Clausi řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

01.10.2011 13:06
že to chci stahnout a nemužu to najít

XXXXX (26)22.12.2007 15:53
skvělý film nevíte kde jej stáhnout

seznamka

DVD film Veselé Vánoce, Santa Clausi
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.