DVD Filmy
Vetřelec - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vetřelec

Vetřelec Původní název: Alien 2 disc
Hrají: Veronica Cartwright, Ian Holm, John Hurt, Yaphet Kotto, Tom Skerritt, Harry Dean Stanton, Sigourney Weaver
Režie: Ridley Scott
Žánr: Sci-fi
Diskuse: Co na film říkáte?

VETŘELEC je prvním filmem jedné z nejpopulárnějších ság v historii science fiction. Představuje vám Sigourney Weaver jako Ripleyovou, ženu ocelových nervů, předurčenou k boji proti nepřekonatelné bytosti z vesmíru. Hrůza a děs začnou ve chvíli, kdy posádka vesmírné lodi zachytí signál přicházející z pusté planety a objeví životní formu, která je dokonale vyvinuta k vyhlazení lidského rodu. Všichni členové posádky jsou zlikvidováni, až zůstane jen samotná Ripleyová. Jen ona může dovést příběh k výbušnému závěru, superstar, který dokonale připraví půdu pro fantastické pokračování pod názvem VETŘELCI.


DVD filmy - Začátky filmových hvězd Vltava v obrazech | 6 (46-54) Záhadné zmizení Tvrďák Svůdná Touha Nováček Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk

Diskuse o DVD filmu Vetřelec

Co byste k filmu Vetřelec řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

vašek (15)07.02.2008 19:43
Chtěl bych aby opakovali všechny díly v televizi jinak dobrý

Sp!ker (14)26.11.2007 21:05
No i když můj předchozí příspěvek měl patřit k Vetřelci .. Vetřelec 1 je takyy doost good film..Horova atmosfera ..Parada!

Sp!ker (14)26.11.2007 21:03
Nej film o alienech který sem viděl!! James Cameron je fakt vymecnej clovek!!DVD film Vetřelec | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.