DVD Filmy
Vip 1 Velmi Inteligentní Primát - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vip 1 Velmi Inteligentní Primát

Vip 1 Velmi Inteligentní Primát Původní název: MVP 1
Žánr: Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

Rodinná komedie o hráči, který bruslí trochu rychleji … střílí trochu prudčeji … a vychytá všechny banány! Co se stane, když do hokejového týmu přijde nová posila v podobě velice kvalitního hráče s jednou malou drobností – je to šimpanz? Nenechte si ujít rodinný film, který pobaví malé i velké diváky. Tříletý šimpanz Jack byl součástí universitního projektu Dr. Kendalla, kde se naučil velmi dobře komunikovat s lidmi. Poté, co Dr. Kendall nečekaně zemře, má být Jack použit pro biologický výzkum. Naštěstí laborant Darren pomůže dostat se Jackovi pryč – posadí ho na vlak jedoucí do rodiště a k jeho matce. Jack však zastávku zaspí a ocitne se v zasněžené Kanadě – zemi sněhu, ledu a ledního hokeje. Opuštěn v neznámé zemi, Jack brzy najde mladé přátele – Taru a jejího bratra Stevena. Ačkoliv je to Steven, kdo hraje lední hokej, právě jeho sestra Tara naučí Jacka bruslit. A tak má hokejový tým brzy nového hráče.


DVD filmy - Neúplatní Šíleně Smutná Princezna Vltava V Obrazech 8. Den Pro Mou Lásku Hra S.e. Agent V Sukni 2 Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2 Faktótum FilmX Nebezpečná Rychlost 2: Zásah Populace 436

Diskuse o DVD filmu Vip 1 Velmi Inteligentní Primát

Co byste k filmu Vip 1 Velmi Inteligentní Primát řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Fanys (13)19.11.2007 20:27
VIP 2 je lepší jak Jack jezdí na skateboardu to je good

verča (10)09.11.2007 10:24
je to prostě nádhera naštěstí mám doma dvd.

brezy (10)23.10.2007 19:35
Nejvíc GooD film.

Kristýna (10)22.10.2007 14:25
film se mi moc libil a rada bych našla mezi vašimi tituli dalši komedie ze zvířecími herci.

Děkuji.

MATRIX (11)22.10.2007 13:03
je dorý výborný

seznamka

DVD film Vip 1 Velmi Inteligentní Primát
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.