DVD Filmy
Volavka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Volavka

Volavka Původní název: Mou gaan dou (Infernal Affairs)
Hrají: Andy Lau, Tony Leung Chiu Wai, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Kelly Chen
Žánr: akční, kriminální, thriler
Diskuse: Co na film říkáte?

Dva kadeti donuceni následovat dvě různé cesty. Ming byl rekrutován vůdcem největšího hongkongského gangu, aby se infiltroval do řad policie jako tajný vyzvědač. Policista Yan se mezitím úspěšně infiltruje do gangu a získá si důvěru mafiánského bosse a Ming je povýšen do CIB-útvaru speciální inteligence, oddělení pro vyšetřování vnitřních záležitostí. Policie má podezření, , že v jejich řadách někdo slídí. Speciální operace má odhalit jeho identitu. Policie potřebuje volavku.
DVD filmy - 2001 Maniaků Strážní Andělé Mladé Pušky Kirikou v divočině Diamantoví psi Saw IV Ďáblové Inland Empire FilmX Popelka Teletubbies | 2

Diskuse o DVD filmu Volavka

Co byste k filmu Volavka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Volavka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti