DVD Filmy
Všechny Boží děti umí tančit - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Všechny Boží děti umí tančit

Všechny Boží děti umí tančit Původní název: All God`s Children Can Dance
Hrají: Jason Lew, Joan Chen
Režie: Robert Logevall
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

V korejské čtvrti Los Angeles se průšvihář Kenjo lehkomyslně protlouká životem. Své přítelkyni city příliš najevo nedává a od svého šéfa si také udržuje odstup. Se zdánlivým klidem se toulá ulicemi, přitom ale touží zjistit pravdu o sbém otci, kterého jeho láskou posedlá matka považuje za Boha. Nic ho nevyvádí z dokonalé rovnováhy až do okamžiku, kdy vidí muže, , jenž by jeho otcem mohl být. V tu chvíli se vydává na očistnou cestu za odhalením skutečné pravdy.
DVD filmy - Útěk z vězení (2005) | 2.sezona Rocker Nejdelší den S. E. 2disk Cestující 3 DVD Muži v černém/Evoluce/Krotitel Žít a zemřít v L.A. Zajatci mlhy Sbohem, Bafano Putování za vínem | 4. - - Portug. Rakousko Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

Diskuse o DVD filmu Všechny Boží děti umí tančit

Co byste k filmu Všechny Boží děti umí tančit řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Všechny Boží děti umí tančit | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti