DVD Filmy
Vybíjená - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vybíjená

Vybíjená Původní název: Dodgeball
Hrají: Ben Stiller, Vince Vaughn, Christine Taylor, Rip Torn
Režie: Rawson Marshall Thurber
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

VYBÍJENÁ - Běž do toho na plný koule. Skutečný příběh smolaře. Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve VYBÍJENÉ, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O´Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fit center Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, , plný humorných gagů a nefalšované zábavy.
DVD filmy - Sexbomba Od Vedle Neumírej Sám Na Dotek Já, Robot Francouzská Spojka 2 Francouzská Spojka De-lovely To Nejlepší Z Večerníčků Jen Ho Nechte Ať Se Bojí Statečné Srdce

Diskuse o DVD filmu Vybíjená

Co byste k filmu Vybíjená řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Vybíjená | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti