DVD Filmy
Vzpoura Na Lodi Caine - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vzpoura Na Lodi Caine

Vzpoura Na Lodi Caine Původní název: The Caine Mutiny
Hrají: Humphrey Bogart, Jose Ferrer, Van Johnson, Fred MacMurray
Režie: Edward Dmytryk
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Humprey Bogart je Lt. Commander Queeg, plavčík na minolovce CAINE, který, když se při silném tajfunu nedobrovolně osvobodil od rozkazů, předložil svému nadřízenému plán spiknutí na CAINE. Nominovaný na cenu Academie 1954, dále na nejlepší obraz a herce (Bogart) a další postavy Jose Ferrer, Van Johnson a Fred MacMurray. VZPOURA NA LODI CAINE je vzrušující přepracování novely Hermana Wouka, , za kterou dostal Pulitzerovu cenu.
DVD filmy - Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem

Diskuse o DVD filmu Vzpoura Na Lodi Caine

Co byste k filmu Vzpoura Na Lodi Caine řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Vzpoura Na Lodi Caine | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti