DVD Filmy
Vzpoura Ve Věznici Carandiru - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vzpoura Ve Věznici Carandiru

Vzpoura Ve Věznici Carandiru Původní název: Carandiru
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

VZPOURA VE VĚZNICI CARANDIRU. Vrahové, násilníci, vyzvědači, drogově závislí. Ti všiichni se bojí několika kriminálníků z CARANDIRU, největšího nápravného zařízení v Brazílii. Ebony je vážený zloděj a respektovaný vůdce, Highness, klidný specialista se dvěma rodinami, Ezequiel, bývalýsurfař, který propadl drogám a Dagger je nelítostný zabiják. Všichni patří mezi vězeňskou elitu, k pár vybraným, kteří vládnou v CARANDIRU podle vlastních zákonů a nepsaných pravidel, jež nakonec vedou až ke krveprolití. 300 policistů zaútočí na VĚZENÍ a brutálně zavraždí 111 neozdbrojených vězňů. Podívejte se na pravdivý příběh neslavného listopadového dne roku 1992, , který šokoval celý svět. Masakr v CARANDIRU.
DVD filmy - Starman Spider-man 2 Podezření Nula Lovci Upírů Kat Jízda Na Střele 50 X a Stále Poprvé Nebezpečný útěk Útěk Z New Yorku Rudé Horko

Diskuse o DVD filmu Vzpoura Ve Věznici Carandiru

Co byste k filmu Vzpoura Ve Věznici Carandiru řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

mira (29)08.04.2010 21:49
Musím říct, že podle popisku obsahu bych čekal nějakou brutalitu nicméně po zhlédnutí jsem byl lehce sklamán, že se nejedná o popis té konkrétní vzpoury ale spíš popis života v jihoamerické věznici protkaný mozaikově osudy několika vězňů. Přesto se mi ten film líbil jako ukázka nezávislé brazislké tvorby a doporučuju ho. Nicméně lidi očekávající akčnost budou asi sklamáni.

seznamka


DVD film Vzpoura Ve Věznici Carandiru | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti