DVD Filmy
Waynův Svět 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Waynův Svět 2

Waynův Svět 2 Původní název: Wayne`s World 2
Hrají: Mike Myers, Dana Carvey, Tia Carrere, Christopher Walken a Kim Besinger
Režie: Stephen Surjik
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Co je nového u Wayna Campbella a Gartha Algara? Ostříhali si vlasy, nastoupili na vysokou a v noci pracují? NE! Wayne a Garth vesele flámují a pokračují v uvádění své televizní show, která se nyní vysílá z jejich nového doupěte v centru Illinois. Ale co je čeká v budoucnosti? Wayne by rád něco dokázal, , ale co? No přece uspořádat rockový koncert Waynestock!
DVD filmy - Waynův Svět 1 Vnitřní Záležitosti Vanilkové Nebe Útěk Z Alcatrazu Thornberryovi Na Cestách Škola Rocku Svědek Svatý Senzační Svět Sběratel Polibků

Diskuse o DVD filmu Waynův Svět 2

Co byste k filmu Waynův Svět 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

25.09.2008 20:06
boží

seznamka


DVD film Waynův Svět 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti