DVD Filmy
X Vamp - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

X Vamp

X Vamp Původní název: Breed (the)
Hrají: Bokeem Woodbine, Bai Ling, Adrian Paul
Režie: Michael Oblowitz
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

X - VAMP. Co se stane, když jedinec selže ??? Představte si svět, kde lidé žijí společně s upíry. S tajemným národem, který je opředen mýty a hrůznými příběhy. A jednoho dne jeden z nich zklame. Agent FBI Steven Grant sleduje stopy zločinného odpadlíka, který narušuje plán vlády zapojit upíry do společnosti. Se svým novým kolegou, upířím policistou Aaronem Greyem, se dostane až do doupěte oslnivě krásné Lucy. Je pro něj těžké mu důvěřovat, , navíc se do svůdné krásky s exotickým šarmem zamiluje. Hon na upíry začíná a každý další Stevenův čin může být zároveň i poslední. Hrůzu nahánějící thriller plný akce a erotických intrik.
DVD filmy - Výzva Vyvrhel Vyloupení Banky V L. A. Vycházející Slunce Vyděrači Všichni Královi Muži Všechny Chtějí Papiho Vražedné Myšlenky Vražda V čínské čtvrti Věznice Fortress

Diskuse o DVD filmu X Vamp

Co byste k filmu X Vamp řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film X Vamp | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti