DVD Filmy
XIII - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

XIII

XIII Původní název: XIII
Hrají: Stephen Dorff, Caterina Murino, Greg Bryk, Stephen McHattie, Val Kilmer
Režie: Duane Clark
Diskuse: Co na film říkáte?

První prezidentka Spojených států byla zastřelena a celá Amerika teď horečně pátrá po vrahovi. Po třech měsících je na pláži nalezen zraněný muž, superstar, který ztratil paměť. Jediným klíčem k jeho minulosti se stává tetování "XIII" na jeho krku.Je skutečně hledaným zabijákem?


internetový obchod

DVD filmy - Sebastian Another gay movie aneb gay prcičky Kovbojové a andělé Dopis z cely smrti Mezi světy Upíří krev Nebezpečný caribik Milujte svého souseda Hořící peklo Ostrov lásky

Diskuse o DVD filmu XIII

Co byste k filmu XIII řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

JVN (34)01.09.2009 19:58
Je to pouze první díl :(
Kdypa a si vyjde pokračování???

Martin (34)25.08.2009 22:48
Ne na pláži, v lese.DVD film XIII | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.