DVD Filmy
Za Trnkovým Keřem - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Za Trnkovým Keřem

Za Trnkovým Keřem Hrají: Gustáv Valach, Tomáš Holý
Žánr: Dětský/Hraný příběh
Diskuse: Co na film říkáte?

V poslední části filmového šumavského triptychu, která volně navazuje na dva předešlé díly Pod Jezevčí skálou a Na pytlácké stezce, , opět prožijeme prázdniny s malým Vaškem a jeho dědou. Hajný Straka bude i nadále zasvěcovat svého vnuka do tajů a zákonů přírody.
DVD filmy - Slunce, Seno, Erotika Jája a Pája 2. Bravo Girls: Všechno Nebo Nic Libertin Hostel Jája a Pája 1. Discopříběh Indián a Sestřička Capote Hory Mají Oči

Diskuse o DVD filmu Za Trnkovým Keřem

Co byste k filmu Za Trnkovým Keřem řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

jangregor (34)20.03.2010 12:24
je to film v pohodě takový by se měli zase točit.

chot11322.04.2008 13:26
Zlatý věk českého dětského filmu.Za pár korun nádhera,dnes za miliony bezduché trapárny.Jsem rád,že tyto filmy pan Gajer natočil.

bill kauzzlit21.04.2008 13:07
je da sa te

Pavel (22)25.11.2007 08:58
Je to jeden z nejlepších filmů, které jsem, kdy měl možnost shlédnout. Je supr, že tehdejší doba měla snahu ukázat lidem, jak to může být v lese krásné. Škoda, že už se takové filmy nikdy nenatočí.

Michalka (16)18.07.2007 22:02
je fakt úžasnej, ještě že tam hraje tomáš Holý

seznamka


DVD film Za Trnkovým Keřem | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti