DVD Filmy
Zabijáci Z Tokya - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zabijáci Z Tokya

Zabijáci Z Tokya Původní název: Tokyo Raiders
Hrají: Tony Leung Chiu Wai, Ekin Cheng, Kelly Chen, Tony Leung
Režie: Jingle Ma
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

ZABIJÁCI Z TOKYA - film ve stylu Johna Woo - velká akce, zpomalené záběry, humor a výborná muzika ! ZABIJÁCI Z TOKYA - napínavá podívaná, nabitá tou nejmodernější taneční muzikou, vás zavede do světa zločinu, intrik a podvodů. Vůdce známého gangu zkřížil cestu nesprávným lidem. Nyní jsou mu v patách - nepřátelský gang, policie a jeden z nejvlivnějších lidí ve světě černého obchodu. Všichni doufají, že je k němu neprozřetelně dovede jeho krásná přítelkyně (Kelly Chen). V této vysoce riskantní hře hráči nejsou těmi, , kterými se zdají být a pravda vyjde najevo až v té nejposlednější minutě filmu.
DVD filmy - Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety? X Vamp Výzva Vyvrhel Vyloupení Banky V L. A. Vycházející Slunce Vyděrači Všichni Královi Muži Všechny Chtějí Papiho

Diskuse o DVD filmu Zabijáci Z Tokya

Co byste k filmu Zabijáci Z Tokya řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zabijáci Z Tokya | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti