DVD Filmy
Zabiják bez tváře - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zabiják bez tváře

Zabiják bez tváře Původní název: Reptilicant
Hrají: Robin Wendell, Gary Daniels
Režie: Desi Singh
Žánr: Sci-fi a fantasy
Diskuse: Co na film říkáte?

Dvanáct zavražděných lidí a ukryté diamanty v hodnotě 20 milionů dolarů jsou dostatečné důvody pro to, aby prvotřídní agent FBI Ryan Moore (Gary Daniels) předčasně ukončil dovolenou a vydal se na místo činu do dnes již opuštěné věznice Alcatraz. Tady nalézá jedinou osobu, která hrůzný masakr přežila. Lovkyně pokladů jménem Dannie Miles agenta během výslechu seznamuje s příběhem plným chamtivosti, odvahy a zkázy, jehož hlavní postavou je tajemné mimozemské monstrum tvor, , který se dokáže podle libosti měnit v jiné živé bytosti krvelačný ZABIJÁK BEZ TVÁŘE.
DVD filmy - Akta X (seriál) | 9.sezona Cvičení po porodu Bořek stavitel: Hugo nezbeda Pomsta Růžového pantera Jesus Christ Superstar (1973) Strážci Dračí brány Bořek stavitel: Z Julči je strašák Velká sýrová loupež O Dorotce Samotář Jim

Diskuse o DVD filmu Zabiják bez tváře

Co byste k filmu Zabiják bez tváře řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zabiják bez tváře | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti