DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zachraňte Willyho 3

Zachraňte Willyho 3 Původní název: Free Willy 3
Hrají: Jason James Richter, Annie Corley, Vincent Berry, Patrick Kilpatrick
Režie: Sam Pillsbury
Žánr: Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

Willyho nejlepší přítel Jesse pracuje se svým učitelem Randolphem při sledování velryb v odlehlých vodách u pacifického pobřeží. A právě zde se Jesse opět setkává se svým třítunovým kamarádem... a najde i nového přítele Maxe: desetiletého chlapce, kterého s Jessem spojuje láska k velrybám. Maxův otec je však rybář a naneštěstí má v moci záhadné tajemství, které může být hrozbou pro Willyho a celou jeho rodinu. Jesse a Mark se musejí v zájmu zajištění jejich bezpečnosti vydat na napínavou záchrannou akci, která by bez přátelství, odvahy a lásky nikdy nevedla k úspěchu.


DVD filmy - Zachraňte Willyho 2 Vyjednavač Útěk Uprchlík Trója Tom a Jerry Letí Na Mars Tom a Jerry: Pískot a Vřískot Tom a Jerry: Film Tenkrát V Americe - Spec. Edice 2 Dvd Tango And Cash

Diskuse o DVD filmu Zachraňte Willyho 3

Co byste k filmu Zachraňte Willyho 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Misa (15)19.07.2007 22:35
tohle je nejhezci film na svet a nejhezci je ve filmu jason.Je mocinky krasnej opravdu.

Sonny (18)23.08.2006 21:56
Film je to vpohode,ale prosim o jedine fotecku hlavniho herce z Filmu Zachrante Williho "Jason James Richter" Jestly nekdo ma :)

seznamka

DVD film Zachraňte Willyho 3
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.