DVD Filmy
Zajatci mlhy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zajatci mlhy

Zajatci mlhy Původní název: Polumgla
Hrají: Sergey Gryaznov, Yuri Tarasov, Anastasiya Sheveleva
Režie: Arťom Antonov
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Mladý ruský důstojník Grigorij dostane od nadřízených úkol, který by raději nesplnil i za cenu vojenského soudu: má velet skupině německých zajatců a postavit s nimi dřevěnou věž pro radiomaják ve vesnici kdesi hluboko v severní tajze. Vesnice uvítá nepřátelskou skupinu vidlemi a sekerami, ale po čase se s nepřáteli začne smiřovat a nakonec se s nimi sžije. Tato relativní idyla, ale netrvá dlouho. Věž je dostavena a do vesnice přijíždí Grigorijův nadřízený se skupinou ruských vojáků. Když vojáci vesnici opustí, , nic už nemůže být jako dřív.
DVD filmy - Sbohem, Bafano Putování za vínem | 4. - - Portug. Rakousko Prci, prci, prcičky: Spolek Beta Letní láska Nula od nuly pojde Deník zabijáka Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie Barbie - Thumbelina Tajný život včel Plán B

Diskuse o DVD filmu Zajatci mlhy

Co byste k filmu Zajatci mlhy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zajatci mlhy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti