DVD Filmy
Zákon Porušen - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zákon Porušen

Zákon Porušen Původní název: Outside the Law
Hrají: Cyntia Rothrock, Jeff Wincott, Seamus Dever, Dan Lauria, James Lew, Stephen Macht
Režie: Jorge Montesi
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

ZÁKON: PORUŠEN - Spravedlnost má nového obránce. Legenda Cynthia Rothrock se vrací! Tajná agentka Julie Cosgrove ztratí svého snoubence ve vražedné vojenské misi. Opustí práci pro americkou vládu a přísahá, že už se nevrátí. Na prahu svého nového života se však pouští do nejnebezpečnější akce, jakou kdy zažila. V jednom malém městě se spřátelí se skupinou místních lidí, kteří se náhodou dostali do područí floridského gangu. Když je jeden z jejích známých zavražděn, , Juliin neomylný instinkt a prvotřídní trénink se dostanou ke slovu. Nyní hledá svobodu a spravedlnost pro svého přítele.
DVD filmy - Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety? X Vamp Výzva Vyvrhel Vyloupení Banky V L. A.

Diskuse o DVD filmu Zákon Porušen

Co byste k filmu Zákon Porušen řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zákon Porušen | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti