DVD Filmy
Zalknutí - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zalknutí

Zalknutí Původní název: Choke
Hrají: Teodorina Bello, Kathryn Alexander
Režie: Clark Gregg
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Film Zalknutí, který byl natočen na motivy románu Chucka Palahniuka (Klub rváčů) , vás zve na chytrou a vtipnou výpravu do hlubin sexuálního nutkání i k výšinám druhého příchodu Ježíše Krista! Victor Mancini (Sam Rockwell) je závislý na sexu. Kromě podřadné práce v podivném zábavním parku a svádění všeho, co má dvě nohy, ještě tahá peníze z důvěřivých lidí pomocí dementního podvodu, který ho jednou může připravit o život. Teď ale stojí před těžkým úkolem. Aby zachránil svou umírající neurotickou matku (Anjelica Huston) , musí přivést do jiného stavu její svůdnou lékařku. Je to úkol, který se snadno řekne, ale hůře plní. Zalknutí to je škodolibá a zamotaná komedie o dysfunkci, spáse, , lásce a libidu.
DVD filmy - Velcí bratři Všechny Boží děti umí tančit Útěk z vězení (2005) | 2.sezona Rocker Nejdelší den S. E. 2disk Cestující 3 DVD Muži v černém/Evoluce/Krotitel Žít a zemřít v L.A. Zajatci mlhy Sbohem, Bafano

Diskuse o DVD filmu Zalknutí

Co byste k filmu Zalknutí řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zalknutí | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti