DVD Filmy
Zamilovaná Do Vraha - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zamilovaná Do Vraha

Zamilovaná Do Vraha Původní název: Life without Dick
Hrají: Sarah Jessica Parker, Harry Jr. Connick, Claudia Schiffer, Johnny Knoxville, Teri Garr
Režie: Bix Skahill
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

ZAMILOVANÁ DO VRAHA. Skutečná láska může být zatraceně nebezpečná. Atraktivní Colleen Bigson (Sarah Jessica Parker) je šíleně ZAMILOVANÁ do svého přítele Dicka (Johnny knoxville). Když se jednoho dne od kartářky (Teri Garr) dozví, že ji podvádí, rozhodne se ho poděsit revolverem. Z ostře nabité zbraně ale vyjde rána a Dicka už nikdo k životu nevrátí ... S mrtvým přítelem na rukou uvidí bezradnou dívku Daniel (Harry McConnick, Jr.), nájemný vrah, který umí zpívat jako slavík, ale nedokázal by ublížit ani kuřeti. Daniel přišel zabít Dicka, avšak zjišťuje, , že tuhle práci už Colleen nechtěně udělala za něj. Láska a smrt jsou v této povedené komedii nebezpečně blízko!
DVD filmy - Zákon Porušen Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety? X Vamp Výzva Vyvrhel

Diskuse o DVD filmu Zamilovaná Do Vraha

Co byste k filmu Zamilovaná Do Vraha řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zamilovaná Do Vraha | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti