DVD Filmy
Zamoření - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zamoření

Zamoření Původní název: C. Barker Presents The Plague
Hrají: James Van Der Beek
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Zamoření

Deset let ležely všechny děti světa v bezvědomí, zasaženy záhadnou nákazou. Nyní se konečně probudily, aby naplnily společné poslání:úplné vyhlazení generace dospělých. Děti podobné zombie nemilosrdně vraždí všechny lidi, kterým je přes dvacet, a nešetří nikoho, včetně rodičů. A těch několik dospělých, kterým se zatím daří přežívat, , si na útěku kladou otázku: kdo - nebo - co - je za tímto ZAMOŘENÍM?


internetový obchod

DVD filmy - Svět Polly Doba Ledová 1+2 Piráti Z Karibiku 2: Prokletí černé Perly Mlha (originál) Garfield 2 Vějíř Lady Windermerové Extrémní Svahy Barbie a Dvanáct Tančících Princezen Zvědavý George Na Lince Je Vrah!

Diskuse o DVD filmu Zamoření

Co byste k filmu Zamoření řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

ignác (23)19.02.2011 02:23
pochopili ste nekdo o čem to teda jako bylo?:D

tomas (36)18.02.2011 20:01
dobrý!(né pro slabé povahy)

Martin (36)18.02.2011 18:50
Pěkně krvavý horror.

Elfína (47)03.12.2007 13:51
Nelíbil se mi.

seznamka


DVD film Zamoření | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti