DVD Filmy
Zánik Světa - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zánik Světa

Zánik Světa Původní název: Day the world ended
Hrají: Randy Quaid, Nastassja Kinski, Bobby Edner, Kathryn Fiore
Režie: Terence Gross
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

ZÁNIK SVĚTA - Napětí, ze kterého vás bude mrazit v zádech! ZÁNIK SVĚTA, hrůzný a napínavý thriller, s Randym Quaidem, krásnou Nastassjou Kinnski a ohromujícími efekty legendárního tvůrce monster Stana Winstona. Dr. Jennifer Stilman, terapeutka z New Yorku, příjme práci na základní venkovské škole v Sierra Vista v Nevadě jako školní psychiatrička. její příchod není přivítán zrovna s nadšením a jennifer začíná být brtzy jasné, proč chtěli obyvatelé malého města temné tajemství v pozadí nechat pohřbené. když se skamarádí se zvláštním a talentovaným chlapcem, , ocitne se v zápase s pomstychtivým a hrůzostrašným monstrem a nevyslovitelným zlem v srdci samotného města.
DVD filmy - Zamilovaná Do Vraha Zákon Porušen Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety? X Vamp Výzva

Diskuse o DVD filmu Zánik Světa

Co byste k filmu Zánik Světa řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zánik Světa | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti