DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zápisník Jedné Lásky

Zápisník Jedné Lásky Původní název: Notebook
Hrají: Tim Ivey, Gena Rowlands, Starletta DuPois, James Garner, Anthony-Michael Q. Thomas, Ed Grady, Geoffrey Knight
Režie: Nick Cassavetes
Žánr: Story
Diskuse: Co na film říkáte?

V pozadí každé velké lásky najdeme velký příběh.Dva mladí lidé Allie (Rachel McAdams) a Noah (Ryan Gosling) se potkali během dospívání. Zprvu bouřlivá romance se postupně mění v něco mnohem hlubšího, ale do rozvíjejícího se vztahu neúprosně zasáhnou Alliini dobře situovaní rodiče, kterým se Noah nezdá dost dobrý pro jejich dceru. Když se ti dva po letech opět setkávají, jejich vášeň znovu vzplane a Allie se musí rozhodnout, zda poslechne své srdce nebo rozum. Tento krásný příběh lásky má zcela zvláštní význam pro stárnoucího muže (James Garner), který ho pravidelně čte své stejně staré společnici (Gena Rowlands).Film natočený podle bestseleru Nicholase Sparkse "Zápisník jedné lásky" je zároveň povzbudivý i srdcervoucí a upoutá vás svou neobyčejnou citovou hloubkou.


DVD filmy - Zachraňte Willyho 2 Vyjednavač Útěk Uprchlík Trója Tom a Jerry Letí Na Mars Tom a Jerry: Pískot a Vřískot Tom a Jerry: Film Tenkrát V Americe - Spec. Edice 2 Dvd Tango And Cash

Diskuse o DVD filmu Zápisník Jedné Lásky

Co byste k filmu Zápisník Jedné Lásky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Mája (25)05.06.2007 22:12
je to ten nejhezčí film jaký jsem viděla, viděla jsem ho už asi 3x a pokaždý brečím jako želva....

Madlenka02.12.2006 11:21
Tohel je tak staršně nádhernej film! Vážně! Vždycky když ho na HBO(2) dávaj, koukám se na něj! Je to úplně super romantika a nejlepší je to rozlušťování!

Martina (15)21.10.2006 20:35
Hlavně nezapomenout kapesník

Mája (14)30.08.2006 13:50
Mooc pěknej film...opravdu mě zaujal =)))

seznamka

DVD film Zápisník Jedné Lásky
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.