DVD Filmy
Zardoz - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zardoz

Zardoz Původní název: Zardoz
Hrají: Sean Connery, Charlotte Rampling, John Alderton, Sara Kestelman
Režie: John Boorman
Žánr: Sci-fi/fantastický
Diskuse: Co na film říkáte?

Vize světa budoucnosti. Svět rozdělený na dvě společnosti. Prvním světem je "Vortex", izolovaná a těžce střežená komunita vědců a intelektuálů. Okolo se rozprostřírá zdevastovaný svět, zpustošený válkou, kde bydlí "Surovci" - primitivní vrazi, kteří uctívají šíleného boha "ZARDOZE".Po léta žily tyto dvě kumunity v křehké rovnováze, dokud Zed, vůdce Surovců, , nenašel cestu do "Vortexu". Tento zápas hrubé síly a čistého intelektu otevře cestu pro nové společné soužití. Sean Connery podává skvělý výkon v této fantastické vizi světa budoucnosti.
DVD filmy - Zánik Světa Zamilovaná Do Vraha Zákon Porušen Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety? X Vamp

Diskuse o DVD filmu Zardoz

Co byste k filmu Zardoz řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zardoz | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti