DVD Filmy
Zastávka V Kansasu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zastávka V Kansasu

Zastávka V Kansasu Původní název: Bus Stop
Hrají: Arthur O´Connell, Marilyn Monroe, Don Murray, Betty Field, Eileen Heckhart
Režie: Joshua Logan
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Zastávka V Kansasu

ZASTÁVKA V KANSASU ... MARILYN dokazuje, že nemá jen půvabnou tvář a že umí ve filmu ZASTÁVKA V KANSASU vykreslit brilantní energický a přesvědčivý portrét nevinné mladé zpěvačky, která díky své práci cestuje po celé zemi vstříc nadějné budoucnosti v Hollywoodu. MARILYN. Jediné slovo a vybaví se vám nejsmyslnější symbol Hollywoodu. Byla skutečnou divou a citlivou odzbrojující ženou s půvabnými ženskými křivkami a provokativním sexy úsměvem. Jako průkopnice posunovala hranice filmařského umění pro herečky, které pak mohly kráčet v jejích stopách. Byla, a do dnešních dní stále je, , sexuální bohyní známou nejen ve Spojených státech a milovanou po celém světě víc jak půl století.


internetový obchod

DVD filmy - Zardoz Zánik Světa Zamilovaná Do Vraha Zákon Porušen Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou Z Jaké Jsi Planety?

Diskuse o DVD filmu Zastávka V Kansasu

Co byste k filmu Zastávka V Kansasu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zastávka V Kansasu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti