DVD Filmy
Zatmění Film X - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zatmění Film X

Zatmění  Film X Původní název: L`eclisse
Hrají: Amber Tamblyn
Režie: Rigoberto Castañeda
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Tři zcela odlišní lidé, kteří spěchají za svými záležitostmi, jsou nečekaně uvězneni ve výtahu. To co zprvu vypadalo pouze jako nevinná nehoda, superstar, se záhy mění v noční můru... V uzavřeném prostoru se totiž rozehraje nervy drásající boj o přežití!


internetový obchod

DVD filmy - Attila - Nesmrtelní válečníci BBC Spartakus - Nesmrtelní válečníci BBC Květ mého tajemství FilmX 1612 Spy Kids 2 2 DVD Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý / Ptáčci, sirotc 2 DVD Den poté / X-Men 2 Ztracené město Film X SAW II Hlas moře Film X

Diskuse o DVD filmu Zatmění Film X

Co byste k filmu Zatmění Film X řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

awqwwsd (90)04.11.2010 18:09
mam vsechny dily

hana (10)04.11.2010 18:07
zatměni 1 je super doporucujuDVD film Zatmění Film X | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.