DVD Filmy
Zázrak V New Yorku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zázrak V New Yorku

Zázrak V New Yorku Původní název: Miracle On 34th Street
Diskuse: Co na film říkáte?

ZÁZRAK V NEW YORKU. Když někoho opravdu hluboce milujete, potom je všechno možné. 6tiletá Susan má pochybnosti o existenci Santa Clause. Maminka jí totiž prozradila tajemství o Ježíškovi a dárcích. A tak Susan neočekává, že dostane dárek, který si nejvíc přeje. Ale poté, co potká Santa Clause, který jí přesvědčí, že je opravdový, dostává Susan ten nejhodnotnější dárek ze všech, , víru ve splnění svých snů.
DVD filmy - Zastávka V Kansasu Zardoz Zánik Světa Zamilovaná Do Vraha Zákon Porušen Základní Instinkt Záblesk Zabijákem Proti Své Vůli Zabijáci Z Tokya Z Nuly Hrdinou

Diskuse o DVD filmu Zázrak V New Yorku

Co byste k filmu Zázrak V New Yorku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Martina (9)26.12.2007 19:16
Dívala sem se na to a je to super film

seznamka


DVD film Zázrak V New Yorku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti