DVD Filmy
Zemřít pro Japonsko - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zemřít pro Japonsko

Zemřít pro Japonsko Diskuse: Co na film říkáte?

S výkřikem na rtech: „Zemřít pro Japonsko!“ se vrhali do sebevražedných útoků na spojenecká vojska 2. světové války. Vysloužili si označení kamikaze, tedy letci, posílání v průběhu bojů v Tichomoří na jistou smrt. Výpravný film je vzpomínkovým vyprávěním Torihamy Tome, přezdívané Tety jednotek kamikaze. Popisuje strasti a radosti mladých chlapců, kteří vědí, , že se nedožijí konce války... 131 minut.
DVD filmy - Válečná mašinerie nacistů SS Válečná mašinerie nacistů Námořnictvo Válečná mašinerie nacistů Letectvo Válečná mašinerie nacistů Armáda Trestný prapor 4.díl Trestný prapor 3.díl Trestný prapor 2.díl Trestný prapor 1.díl Torpédové bombardéry Skřivánek

Diskuse o DVD filmu Zemřít pro Japonsko

Co byste k filmu Zemřít pro Japonsko řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zemřít pro Japonsko | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti