DVD Filmy
Zivot Na Jine Planete - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zivot Na Jine Planete

Zivot Na Jine Planete Původní název: Alien Planet
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 14.09.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:34:00 Rok natočení: 2005 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: anglický Vydejte se s námi na futuristickou misi, jejímž posláním je putovat galaxií a hledat planety schopné podporovat život. Darwin IV je planeta se dvěma slunci a 60% přitažlivostí, která je od Země vzdálena 6,5 světelných let. K této planetě byla vyslána vesmírná flotila bez posádky, aby prozkoumala, , zda na ní existuje život.
DVD filmy - Asijske Zahady 8 Denik 1939-1945 - Prosinec 1939 Historie Nacismu 2. Cast Top 10 - Nejlepsi Zbrane Sveta 2 7 Znameni Apokalypsy Pad Letu 174 Arsenal 1 Provinila Srdce Laska Ze Sousedstvi Erwin Rommel 2. - Porazeny

Diskuse o DVD filmu Zivot Na Jine Planete

Co byste k filmu Zivot Na Jine Planete řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zivot Na Jine Planete | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti