DVD Filmy
Zlé časy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zlé časy

Zlé časy Původní název: Hard Time
Hrají: Charles Bronson, James Coburn, Jill Ireland
Režie: Walter Hill
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

ZLÉ ČASY. Příběh boxera v těžkých časech velké deprese. Charles Bronson jako obyčejný boxer, plánuje přežít velkou depresi ve spojení s gamblerem a sázkařem Jamesem Coburnem, který mu dohodí ilegální zápasy. Obchod vypadá dobře, , ale objeví se nečekané komplikace v podobě Chaneyovy nová přítelkyně (Jill Ireland).
DVD filmy - Zlatíčka Pro Každého Zlatá Sindibádova Cesta Zhoubná Vášeň Země Krvavého Slunce Zběsilá Noc Zázrak V New Yorku Zastávka V Kansasu Zardoz Zánik Světa Zamilovaná Do Vraha

Diskuse o DVD filmu Zlé časy

Co byste k filmu Zlé časy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zlé časy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti