DVD Filmy
Zločin Pátera Amara - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zločin Pátera Amara

Zločin Pátera Amara Původní název: El Crimen del Padre Amaro
Hrají: Gael García Bernal, Sancho Gracia, Ana Claudia Talancon, Angélica Aragón, Luisa Huertas, Damian Alcazar
Režie: Carlos Carrera
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

ZLOČIN PÁTERA AMARA - Je těžké býti dobrým knězem, když všude, kam se podíváte, vidíte jen korupci ... Čtyřiadvacetiletý Otec AMARO byl nedávno vysvěcen na kněze. Je poslán do malé farnosti, aby zde pomáhal stárnoucímu Otci Benitovi.Milým překvapením je pro AMARA setkání s krásnou šestnáctiletou Amelií. A netrvá to dlouho a Amelie se vydává po stopách své matkySanjuanery, která měla dlouhodobý románek s Otcem Benitem. Po určité době mladý kněz zjistí, že korupce a církev jsou ve městě docela úzce spjaty a diecéze z Los Reyes má kontakty hodně vysoko. Mezitím se mezi Amelií a AMAREM rozhořel silný plamen vášně. Jenže AMARO kolem sebe vidí, kolik mu může zkorumpovaná církev "vydělat". Bohužel okolnosti kolem se začínají stávat čím dál komplikovanější. Dříve nebo později se bude muset rozhodnout, , jakou cestu zvolí.
DVD filmy - Zlé časy Zlatíčka Pro Každého Zlatá Sindibádova Cesta Zhoubná Vášeň Země Krvavého Slunce Zběsilá Noc Zázrak V New Yorku Zastávka V Kansasu Zardoz Zánik Světa

Diskuse o DVD filmu Zločin Pátera Amara

Co byste k filmu Zločin Pátera Amara řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zločin Pátera Amara | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti