DVD Filmy
Zločiny Mužů - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zločiny Mužů

Zločiny Mužů Původní název: Evil that men do
Hrají: Charles Bronson, Theresa Saldana, Joseph Maher
Režie: R.Lance Hill
Žánr: Kriminální/detektivka
Diskuse: Co na film říkáte?

ZLOČINY MUŽů. Většina zločinců se musí zodpovídat zákonu, nejkrutější popravčí světa se musí zodpovídat Charlesi Bronsonovi. Holland (Charles Bronson) je nájemný vrah, který se právě vrátil z ústraní, aby vyřídil Molocha (Joseph Maher), vraha z Guatemaly.Moloch mučí a terorizuje muže pod chráněný zkorumpované americké vládní agentury. Nic nemůže Hollanda zastavit na jeho krvavé cestě k vůdci zločinců. Nikdo, kromě ženy jedné z Molochových obětí, , se neptá na Hollandovu cestu plnou mrtvol.
DVD filmy - Zločin Pátera Amara Zlé časy Zlatíčka Pro Každého Zlatá Sindibádova Cesta Zhoubná Vášeň Země Krvavého Slunce Zběsilá Noc Zázrak V New Yorku Zastávka V Kansasu Zardoz

Diskuse o DVD filmu Zločiny Mužů

Co byste k filmu Zločiny Mužů řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zločiny Mužů | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti