DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zloděj životů

Zloděj životů Původní název: Taking Lives
Hrají: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Gena Rowlands, Olivier Martinez, Tchéky Karyo, Jean-Hugues Anglade
Režie: D.J. Caruso
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Vaše jméno... osobní doklady... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Hlavním úkolem je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho.Pod vedením režiséra D.J. Carusa v napínavé hře na kočku a myš hraje Angelina Jolie. Ve filmu dále uvidíte Ethana Hawka, Kiefera Sutherlanda a Olivera Martineze. "Budete hádat vrahovu identitu od začátku až do samého konce a stále budete na omylu," řekl o filmu Greg Russell z WDWB - TV/Detroit. Je to právě nepředvídavost, která dělá ze "Zloděje životů" pravou lahůdku pro milovníky thrillerů.


DVD filmy - Zachraňte Willyho 2 Vyjednavač Útěk Uprchlík Trója Tom a Jerry Letí Na Mars Tom a Jerry: Pískot a Vřískot Tom a Jerry: Film Tenkrát V Americe - Spec. Edice 2 Dvd Tango And Cash

Diskuse o DVD filmu Zloděj životů

Co byste k filmu Zloděj životů řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Rosta (18)09.07.2007 00:20
Líbil se mi

pikola.. (17)08.07.2007 12:47
nejvíc nejlepší-....

Martin (18)28.06.2007 11:21
to bude ale hovadina

Radka20.06.2007 15:18
Miluju to!

Lucka (20)19.06.2007 11:49
Moc hezký...

seznamka

DVD film Zloděj životů
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.