DVD Filmy
Zohan - Krycí jméno Kadeřník - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zohan - Krycí jméno Kadeřník

Zohan - Krycí jméno Kadeřník Původní název: You Don`t Mess with the Zohan
Hrají: John Turturro, Adam Sandler
Režie: Dennis Dugan
Žánr: Komedie
FilmyX.cz záznam: Zohan: Krycí jméno Kadeřník
Diskuse: Co na film říkáte?

Komediální superstar Adam Sandler je zpátky a legračnější než dřív jako Zohan, nejlepší protiteroristický agent v řadách izraelské armády. Tedy do chvíle, než nasimuje svou smrt a odjede na Manhattan, aby tu uskutečnil svůj sena stal se kadeřníkem. Nyní tenhle stroj vycvičený k zabíjení, který byl zvyklý zloduchům přistřihávat křídla, musí dokázat, že umí stříhat i vlasy. Všechno jde jako po másle až do chvíle, kdy je jeho identita odhalena palestinským taxikářem (Rob Schneider). Zohan si musí svůj nový poklidný život v New Yorku doslova vybojovat. Autory akcí nabité komedie, která je ostrá jako břitva, jsou Adam Sandler, Robert Smigel, , Judd Apatow a Dennis Dugan.
DVD filmy - Jen přes její mrtvolu Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook 2 DVD Hellboy 1+2 2 DVD Akta X 1+2 Proč jsem se jen ženil Mumie se vrací Mumie: Hrob dračího císaře 2 DVD Steelbook Legenda o mém synovi Útěk z vězení (2005) | 1.sezona Tvrdé palice

Diskuse o DVD filmu Zohan - Krycí jméno Kadeřník

Co byste k filmu Zohan - Krycí jméno Kadeřník řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zohan - Krycí jméno Kadeřník | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti