DVD Filmy
Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd

Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd

Datum vydání: 31.07.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:40:00 Rok natočení: 2006 Titulky CZ: Ano Země: RU Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: ruský Strhující osudy dvou špičkových rozvědčíků v hektické době 80. a 90. let, kdy se (nejen) v Rusku přepisovaly dějiny. Absolvent vysoké školy Jegor nastupuje v roce 1982 k rozvědce, kde má pracovat ve dvojici se stejně starým a stejně nekompromisním Gajdamakem. Postupem času se z nich stávají přátelé na život a na smrt, což brzy potvrdí první vážná mise, na kterou jsou vysláni. Právě na ní, v drsných horách Afghánistánu, se seznamují se zdravotní sestrou Žeňou, která se pro oba stane osudovou láskou. Předtím, než by snad mohli naplnit své soukromé životy, musí projít několikaletým peklem bojů v Africe, , které jejich charaktery navždy poznamená.


internetový obchod

DVD filmy - Jizda S Elvisem Zabijak Z Bangkoku Bojova Letadla 6 My Evropane 1 Pozor, Banditi! Kletba Halloweenu Tajuplna Priroda 2 Tygri Oceanu 2 Tygri Oceanu 3 Velmi Krehke Vztahy (1. - 24. Dil)

Diskuse o DVD filmu Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd

Co byste k filmu Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti