DVD Filmy
Zrůda - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Zrůda

Zrůda Původní název: Monster
Hrají: Bruce Dern, Christina Ricci, Charlize Theron
Režie: Patty Jenkins
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

ZRůDA - Skutečný příběh masové vraždkyně. Zoufalá Aileen Wuornos (Charlize Theron), bývalá prostitutka, pomýšlí na sebevraždu. V baru pozná Selby Wall (Christina Ricci) a zamiluje se do ní. Kvůli ní pokračuje v prostituci. To v ní však živí zuřivost, která vyvrcholí několika brutálními vraždami. Média Aileen označí jako první masovou vražedkyni - ZRůDU. Filmový debut scénáristky - režisérky Jenkinsové ZRůDA, je burcující a komplikovaný, stejně jako jeho neblaze proslulá antihrdinka. Poskytuje objektivní pohled na vraždkyni i na společnost, ve které žije, a přitom dosahuje jisté empatie.


DVD filmy - Myšák Stuart Little Sněženky a machři The Hitcher Windsorský Protokol DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány

Diskuse o DVD filmu Zrůda

Co byste k filmu Zrůda řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Bára (21)26.07.2008 19:15
zajímavej :)) nejkrásnější byla Charlize a to, jak ji nalíčili :) taková krásná ženská a takovou zrůdu z ní udělali :)

Klárina (15)17.05.2008 12:18
no fakt dost dobrej film....ale když sem se pak kokala na fotky ty here¨čky tak sem ji vubec nepoznala...fakt super film!

Siiimonka (15)17.05.2008 10:40
Jakoo mazec film, ale dost nechutny jak ji znasilnuje v tom aute :( .. ale zajimavej film ..DVD film Zrůda | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.